Kõrgepinge Kaitsmed: usaldusväärne kui tuletõrje

posted in: Uudised | 0

Elektrijaamad, alajaamad, õhuliinid: paljudest energiakasutusseadmetest, mis tagavad meie elutähtsa Elektrivarustuse, võtavad enamik inimesi ainult suuri, nähtavaid funktsioone. Mis puudutab paljusid tarbijaid, siis elekter tuleb ikka lihtsalt seinast välja. Kuid see, et asjad pole kaugeltki nii lihtsad, on lugu, mida energia kommunaalteenused võiksid iga päev rääkida.

Kuid selleks, et vältida asjade jõudmist pigi, kus inimesed märkavad, et midagi on valesti, sest võim on ebaõnnestunud, võtavad operaatorid ettevaatusabinõusid, investeerides aegsasti ja mitte ainult nähtavasse infrastruktuuri. See ulatub trafost kaabli ja traadi kaudu tarbijani. SIBA tooted kaitsevad seda infrastruktuuri – ja annavad seega oma panuse meie energiavarustuse usaldusväärsusesse.

Klõpsake siin, et leida nimekiri kõigi kõrgepinge Kaitsmete tooteandmetega.

Rakendus

Trafode Kaitsmed

© Fotolia-Industrieblick

Võimsustrafod on väga keerukad, liikumatud elektrimasinad. Käivitusprotsess on ka väga keerukas asi, mis hõlmab kõrgeid voolusid, kuid ilma kaitsme reisi põhjustamata. Teisest küljest tuleb aga vooluahel usaldusväärselt katkestada, kui liiga suured voolud voolavad liiga pikka aega. Selles konkreetses valdkonnas võivad standardid anda ainult üldisi soovitusi – kuid tänu meie paljude aastate kogemusele teame täpselt, millist kaitset on vaja, et hoolitseda selle eest, millises olukorras.

Vajuta siia, et leida nimekiri meie Kaitsmed trafod.

Pingetrafode Kaitsmed

Kas see on paigaldatud nutikatesse alajaamadesse, mis aitavad juhtida Saksamaa energia üleminekut, või jaotusseadmetesse, mille pingetrafod peavad vastama rangetele kliendi nõuetele: Siba Kaitselülitid kaitsevad komponente, mis on meie energiavarustuses hädavajalikud.

Vajuta siia rohkem üksikasju.

Kaitsmed mootori kaitseks

© Fotolia-Industrieblick

Kõrgepinge mootori ahelates on tingimused karmid: koormuse muutused, suured käivitusvoolud ja kõrge vibratsiooni tase tähendavad stressi nii mootorile kui ka välisseadmetele. Meie kaitsmed on spetsiaalselt projekteeritud neid tingimusi silmas pidades ja võimega täita Saksa, rahvusvahelisi ja eriti ka Briti standardeid. Nad ühendavad väikese võimsuskao suurepärase voolutugevusega. Selle tulemusena tagavad nad, et ka lühiste korral on teie mootorid ja seadmed usaldusväärselt kaitstud.

Vajuta siia, et saada nimekiri meie HV kaitsmed mootori kaitse.

Lisateave meie Madalpinge mootorikaitse Kaitsmete kohta

Kondensaatorpankade Kaitsmed

Bilder aus dem Hochfeld-Magnetlabor Dresden, z.B. Kondensatorbank, Nutzerlabor, Magnetspule

Bilder aus dem Hochfeld-Magnetlabor Dresden, z. B. Kondensatorbank, Nutzerlabor, Magnetspule
© Helmholtz-Zentrum Dresden-Rossendorf.

Energia tarneahela põhikomponentide hulgas on lülitatavad kondensaatoripangad. Need aitavad hoida vooluvõrgu väljundit konstantsena, kontrollides vajaduse korral reaktiivvõimsuse voolu. Kui sedalaadi pankadesse paigutatud kondensaatorid on sisse lülitatud, tekitavad nad tasakaalustavaid voolusid, mis on sarnased lühistega. Kõrgepinge kondensaatorite Siba kaitsmed on optimaalselt kavandatud nende otstarbeks. Nad kaitsevad olulisi seadmeid rikke eest. Nagu Maailma suurim kondensaatorpank Helmholtzi uurimiskeskuses Dresdenis.